Wernisaż wystawy „Karkonosze 2016” w czwartek – 16 marca br.

W związku z wernisażem wystawy „Karkonosze 2016”, który odbędzie się  już w najbliższy czwartek, spotkanie w siedzibie Towarzystwa odbędzie się o godzinie 17.30!!!
Harmonogram wygląda następująco:
O godzinie 16.30 spotykamy się w ODK Zabobrze, w Galerii „Hall” na wernisażu, zaraz po wernisażu przejeżdżamy do siedziby JTF, na spotkanie, na którym nastąpi rozstrzygnięcie Konkursu Miesiąca, tematyką którego było „Miasto…”
Teraz o wernisażu:

Serdecznie zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy fotografii pt.: „KARPACZ – 2016”, który odbędzie się w czwartek dn. 16.03.2017r o godz. 16:30 w Galerii Hall Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.

Poplenerowa wystawa „KARPACZ 2016” to wynik 13 już pleneru fotograficznego zorganizowanego w Karkonoszach, którego organizatorem zwyczajowo był Tadeusz Biłozor – Artysta Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej – wieloletni doświadczony organizator. Na plener do Karpacza przyjechali fotograficy z różnych stron Polski: Częstochowy, Gdańska, Jeleniej Góry, Radomska, Słupska, Warszawy. Tym razem spotkali się w KARPACZÓWCE w dn. 14-18.09.2016.

Uczestnicy pleneru:
Tadeusz Boiłozor – Jelenia Góra – Komisarz pleneru
Mieczysław Cybulski – Warszawa
Małgorzata Dołowska – Warszawa
Jolanta Gala- Częstochowa
Konrad Janicki – Słupsk
Janusz Mielczarek – Częstochowa
Klara Mirecka – Słupsk
Przemysław Mirecki – Słupsk
Wojciech Milewski – Gdańsk
Tadeusz Olszewicz – Karpacz – gospodarz pleneru
Krzysztof Przewoźny – Słupsk
Dagmara Szerlot – Słupsk
Włodzimierz Tyczyński – Radomsko