Czwartkowe spotkanie w JTF

W czwartek, 30 stycznia odbyło się zebranie JTF, na którym ogłoszono oficjalnie, że dwóch naszych kolegów, wraz z ośmioma innymi, 25 stycznia w Fotoklubie RP w Warszawie otrzymało nadanie zaszczytnych tytułów artysty tj.: Zygmunt Trylański – Excellence FIAP Silver , a Radosław Pelisiak tytuł Artist FIAP.
Wcześniej w JTF taki tytuł miał, nieżyjący już, Jerzy Wiklendt. Trzeba było lat ażby następni doszlusowali do tego wielce artystycznego grona.
Ci co byli na zebraniu ochoczo gratulowali Kol. Radosławowi, szkoda że Kol. Zygmunt Trylański nie pojawił się, bo i On też otrzymałby gratulacje z ust kolegów.
Poza tym Kol. Piotr Matyga dał pokaz multimedialny zdjęć ze swoich dwóch rowerowych podróży po Krymie, jeszcze z czasu sprzed aneksji tego  pięknego zakątka do niedawna ukraińskiego. Trzeba przyznać, że Kol.
Piotr wywiązał się z tego znakomicie i na koniec otrzymał sowite oklaski.
Ale zebranie ubarwił też nasz Kol. Waldemar Grzelak, który pokazując archiwalne 2 zdjęcia, anegdotycznie o nich opowiedział, a właściwie o technice ich wtedy wykonywania, co ten moment pokazuje załączone zdjęcie.
[jf]